Wisconsin

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Wisconsin

Nieruchomość na sprzedaż w Wisconsin

Na północy graniczy również ze stanem Michigan, na południu ze stanem Illinois, na zachodzie z Iowa i Minnesota.

Wisconsin to stan, który powstaje w środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych i wychodzi na dwa Wielkie Jeziora: Michigan i Superior. W głębi lądu występują lasy i gospodarstwa. Milwaukee, największe miasto, znane jest z Muzeum Publicznego Milwaukee, z rekonstrukcjami wiosek na całym świecie oraz Muzeum Harley-Davidson ze słynnymi motocyklami.

Na rynku nieruchomości w Wisconsin i innych stanach w kraju jest dziś mniej nieruchomości na sprzedaż. Oznacza to, że potencjalni nabywcy muszą być kreatywni, jeśli chodzi o stawienie czoła swojej konkurencji.

Oczekuje się, że miasto Milwaukee podąży tą samą ścieżką, którą miało miejsce pod koniec 2017 roku, z większą liczbą nabywców w okolicy niż sprzedawcami nieruchomości w Wisconsin.

Spadek podmiejskich nieruchomości na sprzedaż w Wisconsin miał znaczący wpływ na rynek nieruchomości, ponieważ w Wisconsin było niewiele nieruchomości na sprzedaż.

Z nabywcami domów, którzy muszą szybko podjąć decyzję o zakupie wymarzonej nieruchomości na sprzedaż w Wisconsin, ważne jest, aby przeprowadzili jak najwięcej badań, aby zawęzić wybór. Istnieje wiele fantastycznych miejsc do życia w stanie Wisconsin, a oto kilka, które warto rozważyć, jeśli planujesz przenieść się do obszaru w poszukiwaniu nieruchomości na sprzedaż w Wisconsin.

Obszary metropolitalne Milwaukee i Madison oferują wiele możliwości rozrywki i zatrudnienia. W tej okolicy znajdują się słynne atrakcje, takie jak Muzeum Sztuki Milwaukee i Muzeum Sztuki Współczesnej Madison. W okolicy działa wysokiej jakości system edukacyjny prowadzony przez University of Wisconsin. Nieruchomości Madison należą do najdroższych w Wisconsin.

Madison to absolutnie niezdarne miasto, w którym zatrudnionych jest 89% pracowników. W sumie Madison to miasto profesjonalistów, sprzedawców, biur i dostawców usług.

Madison ma dobrą równowagę między życiem w umiarkowanie dużym mieście a interesującymi rozrywkami i kulturą, które pochodzą z posiadania dużej populacji studentów.

Madison jest miastem bardzo zróżnicowanym etnicznie. Najczęściej używanym językiem w Madison jest angielski. Inne ważne języki, o których tu mowa, to hiszpański i chiński.

West Milwaukee to mała wioska położona w stanie Wisconsin. Z populacją 4174 mieszkańców i jedną okolicą, West Milwaukee jest 157. największą dzielnicą Wisconsin.

Ogólnie rzecz biorąc, West Milwaukee to wioska profesjonalistów, dostawców usług i sprzedawców i biur.

West Milwaukee to także wioska artystów, ma więcej artystów, projektantów i ludzi pracujących w mediach niż 90% społeczności w Ameryce.

Rynek nieruchomości w Wisconsin był obiecujący w styczniu.

Styczeń jest zwykle najwolniejszym miesiącem dla każdego rynku nieruchomości. Jednak sprzedaż ze stycznia zeszłego roku wzrosła o prawie 7% w porównaniu do 2017 r. Liczba sprzedaży zakończonych w styczniu 2018 r. Przekroczyła 3% w ubiegłym roku.

Wzrost cen domów i wysoki popyt na nieruchomości na sprzedaż w Wisconsin w ogólności, w połączeniu z poprawą gospodarki i niższymi oprocentowaniami kredytów hipotecznych, pomogły uczynić ten styczeń jednym z najbardziej udanych przez lata.

Western Wisconsin obejmuje miasta Buffalo, La Crosse i St. Croix i odnotowano wzrost sprzedaży mieszkań do 6,4% oraz wzrost cen sprzedaży o 8,3%.

  •  
    Przeprowadzka do Wisconsin. Emigranci i mieszkają w Wisconsin

        Do tej pory nauczyłeś się dobrze. W Realigro mamy jeden cel: dać naszym czytelnikom możliwość zrobienia tego wielkiego kroku, który może zmienić ich życie, w radykalny i pozytywny sposób. Wiesz, kupno nieruchomości nigdy nie jest prostą sprawą. Ale my dzisiaj mamy dla Ciebie rozwiązanie ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Położony w cichej dzielnicy Milwaukee! Ta nieruchomość posiada dwie sypialnie, jedną łazienkę i 1,5 wolnostojący garaż z windą! Położony w niewielkiej...
Cod. 3096

Sprzedaż Teren rolniczy, Wisconsin, Madison, Madison, Madison

45,562,155.85PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

5000 m²
980 akrów (500 ± Ha). Pierwszorzędne gruntów rolnych
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB